Satılık Arsa / Tarla

Kızıldam Köyü, Yenice, Çanakkale

Çanakkale ili Yenice İlçesi Kızıldam Köyü 169 ada 42 parsel 6.601 m2 lik parselimiz sadece 180.000 tl den satılıktır.
Parselimiz Gönen barajı manzaralı olup içine kadar araç ile gidilebilen yolu vardır. 96.000,00 m2 lik ormana sınır olan parselimiz tam bir doğa harikası olan göleti ve çam ormanları ile doğa, tabiat ve baraj manzaralı olup, şehrin stresinden ve gürültüsünden kaçıp temiz havada enerji depolayacağınız içine ahşap ev veya thin house evler ile yeni bir yaşam alanı oluşturabileceğiniz mükemmel bir parsel olup her zaman denk gelmeyecek konumda ve değerdedir. İstenirse 5.000 M2 nin üzerinde ve kadastral yola cepheli olduğundan 250m2 yi geçmemek kaydıyla ruhsatlı yapı yapılabilir.

Fiziksel olarak tertemiz durumda olup, istenirse içerisine bölgede yetişen ceviz, badem gibi ağaçlar dikilerek ticari anlamda da kazanç sağlanabilir.

Parselimiz Yenice ilçesine kuşuçuşu 12 km , Gönen ilçesine 30 km mesafede olup doğanın , suyun, yeşilliğin ve de oksijenin tam ortasındadır.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamasının yanı sıra taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur. Ptt şubesi yoktur ancak ptt acentesi vardır. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Tüm artı özelliklere sahip bu doğa harikası parselimiz yeni sahibine veya yatırımcısına şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah.
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ :

METİN DANACI

SORUMLU EMLAK DANIŞMANI

TEL : 0542 586 13 47

Diğer ilanlarımız için : https://dncemlakcanakkale.sahibinden.com

180.000 TL
İlan No
595913
Krediye Uygun
Hayır
Brüt Metrekare
6.601 m2
Ada
169
Parsel
42
Arsa Tipi
Tarla
Tapu Durumu
Müstakil Parsel
Fiyat grafiği
emlakbende'deki Popülerlik

Görüntülenme sayısı

listeleme

.

1

Favorilerine Ekleyenler

Favorilerine ekle

.

0
Haritaİletişim Emlak ofisi

Emlak ofisi

Nagihan Danacıİletişim Emlak ofisi