Satılık Villa

Güre, Edremit, Balıkesir

TURYAP TAN KAZDAĞLARI ETEKLERİNDE EDREMİT GÜRE DE SATILIK LÜKS VİLLALAR

              ÖZEL HAVUZLU

Floresta Villaları

Hayal ettiğiniz her şey gerçektir

Zeytin ağaçları ile iç içe yemyeşil bir yaşam konsepti

Lüksün en doğal hali

Doğayla iç içe

Oksijen deposu KAZDAĞLARI'nın eteklerinde termal kaplcaları ile ünlü GÜRE bölgesinde konumlanan FLORESTA VİLLALARI sadece 5 Villa dan oluşan özel ve butik bir yaşam projesi

Asırlık çam ağacının gölgesinde, zeytin ağaçları ile iç içe yemyeşil bir yaşam konsepti sunan FLORESTA VİLLALARI gözden uzak hayalleri süsleyen bir yaşam vaat ediyor.

Muhteşem deniz ve doğa manzarası

Doğanın eşsiz güzelliklerinin modern mimariyle harmanlanarak tasarlandığı villalar denizin maviliğini ve yeşilin büyüleyici manzarasını mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor.

Doğasında spor var

Kendine özgün zengin doğası, kanyon ve şelaleleri, derin vadi ve nehirleriyle eko turizmin cenneti KAZ DAĞLARI'nda doğa sporlarının keyfini çıkaracaksınız.

Rahatlık, konfor ve üst düzey güvelik

Akıllı ev sistemi yardımıyla evinizde ki bütün cihaz ve sistemleri telefon ya da tabletinizden kolayca yönetebilecek ve ihtiyaçlarınıza uygun senaryolar ile konforlu bir yaşam sürebileceksiniz.

Yerden ısıtma sistemi, ışıklar, motorlu perdeler, kapılar, kilitler, havuz aydınlatması, ses hoparlörleri ve bir çok entegre sistemi evden veya dışarıdan kontrol edebilecek bir alt yapıyla yaşam sizin için daha kolay olacak.

Geniş güvenlik kamera ağı, hareket sensörü ve su taşkın sensörü gibi güvenlik sistemleri sayesinde karşı anında bilgilendirme ve müdahale edebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Harika lokasyon

Güre sahiline 3.5 km Edemit havalimanına 22 km Termal sıcak su kaplıcalarına 2 km Kaz Dağları'nın eteklerinde Küçük kuyu marinaya 22km Akçay şehir merkezine 8 km

Otel Konforunda bir yaşam

Deniz manzarasında yeni bir güne uyanmak hiç bu kadar ayrıcalıklı olmamıştı.

Muhteşem Tasarımlar

Ahşabın zamana meydan okuyan muhteşem doğallığı evinizin her köşesinde sizi takip ediyor.

Dış Mekan ve peyzaj tasarımı

Doğayla Muhteşem Uyum

Doğanın dokusuna, renklerine ve zeytin ağaçlarına hiçbir zarar vermeden doğanın her bir parçasının korunduğu ekolojik bir yaşam alanı tasarladık.

"Birbirinden ozel 5 villadan olusan bu ayrıcalıklı butik proje; ahsap, tas ve antrasit kenet elementlerini bir araya getirerek luksun en dogal halini gozler onune seriyor. Teras tadında havuz keyfini muhtesem deniz manzarasıyla ayaklarınıza getiriyor. "

Bahçe ve Çocuk Oyun Alanları

Oksijen deposu ormanların içerisinde zise özel peyzaj ve çocuk oyun alanlanın keyfini çıkaracaksınız.

Her bir villadan farklı ve bam baska bir guzellikte doga ve deniz manzarasının goruldugu, luksun en dogal halinin kusursuzca tasarlandıgı FLORESTA VILLARI; hayallerin otesinde bir yasam sunuyor.

Everything you iamagine is real

A green life concept intertwined with olive trees The most natural state ofluxury

Nature interwined

FLORESTA VILLAS located in the GURE region, which is famous for its thermal spas, on the outskirts of the  oxygen reservoir KAZDAĞLARI A special and boutique living Project consisting of only 5 Villas. Offeing a lush life concept in the shade of a centruty-old pine tree, intertwined with olive tress, FLORESTA VILLAS promises a life that adorns dreams.

Speectacular sea and natüre view

The villas, designed byblending the unique beauties of natüre with modern architecture, bring together the blue of the se and the fascinating landscape of green in perfect harmony.

There is sport in natüre

You will enjoy natüre sports in IDA MOUNTAINS, the paradise of eco tourism with its unique rich natüre, canyons and waterfalls, deep valleys and rivers.

Convenience, comfort and top security

With the help of the smart home system, you will be able to easily manage all the devices and systems in your home from your phone or tablet and live a comfortable life with scenarios that suit your needs.

Life will be easier for you with an infrastructure that can control underfloor heating system, lights, motorized curtains, doors, locks, pool lighting, sound speakers and many integrated systems from home or outside.
Thanks to security systems such as a wide security camera network, motion sensor and water flood sensor, you will have the privilege of being able to instantly inform and intervene in case of extraordinary situations that may occur in your home.

Great location

3.5 km to Gure beach 22 km to Edremit airport 2 km to thermal hot springs At the foot of Ida Mountains 22km to Kucukkuyu marina. 8 km to Akcay city center

A life in hotel comfort

Waking up to a new day in the magnificent sea view of the bay has never been so privileged.

Amazaing designs

The magnıfıcent naturalıty of wood defyıng tıme follows you ın every corner of your  home.

Outdoor and landscape design

Gorgeous Harmony with Nature

We have designed an ecological living space where every part of nature is protected without harming the texture, colors and olive trees of nature.

This privileged boutique project consisting of 5 private villas; combining wood, stone and anthracite clamp elements, it reveals the most natural state of luxury. It brings the pleasure of a terrace-like pool to your feet with a magnificent sea view.

Garden And Children's Playgrounds

You will enjoy the special landscape and multi-play area in the oxygen-rich forests.

 

 

 

FLORESTA VILLAS where nature and sea views are different and completely different from each villa, and the most natural state of luxury is perfectly designed; offers a life beyond dreams.

 

MEHMET ALİ ÇAKMAK

TURYAP GÖZTEPE ÇARŞI

TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ NO: 3400604

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ

DİPLOMA NO: 2021-29433

TİCARET ODASI SİCİL NO : 41759-5

 

  Bu ilan Emlak Asistanım CRM Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.

Isıtma:
Kat Kaloriferi
9.500.000 TL
İlan No
627122
Krediye Uygun
Hayır
Brüt Metrekare
324 m2
Net Metrekare
264 m2
Oda Sayısı
4+2
Banyo
3
Bulunduğu Kat
Müstakil
Kat Sayısı
4
Yapının Durumu
Sıfır
Aidat
0 TL (aylık)
Tapu Durumu
Arsa Tapulu
Fiyat grafiği
emlakbende'deki Popülerlik

Görüntülenme sayısı

listeleme

.

10

Favorilerine Ekleyenler

Favorilerine ekle

.

0
Harita

Yakınında


İletişim Emlak ofisi

Emlak ofisi

Mehmet Ali Çakmakİletişim Emlak ofisi