Satılık

Bozburun, Marmaris, Muğla

COLDWELL&BANKER OKSİJEN GAYRiMENKULDATÇA/MUĞLATEK YETKİLİ SATIŞ OFİSİMarmaris'e bağlı, kayalık kıvrımlı tepelerin arasında yer alan Bozburun Mahallesi, yaz dönemlerinde rafine bir turizm yerleşimi, diğer zamanlarda ise alabildiğine sakin ve huzurlu yerleşimiyle Bozburun sevdalılarını ağırlıyor. 
Akdeniz'in en az bozulmuş doğasını olan Datça ve Bozburun orman dokusu, 1999 yılında, Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından Avrupa'nın biyolojik çeşitlilik bakımından en değerli ve acil korunması gereken 100 ormanından biri olarak saptanmıştır.
Denizciler ve tekne sahipleri içinse, batıdan başlayarak;Hisarönü'ndeki Keçibükü Ada karşısıTurgutköy Çatalca Kumbüküİlyas KoyuMehe BüküKargı AdaDelikyol LimanıSelimiye KoyuDoğu kıyılarında ise;Bozuk ve Seçe limanlarıArap AdaBuruniçiArmellaBayırköy'deki Çiftlik Koyİnce Dere (Gebekse)Osmaniye'de Kadırga (Çaycağız) KoyuKumluTatla ve Turunç'ta Asarcık Koyu gibi belli başlı girintiler bütün güzelliklerini gündelik yaşamın uğrak yerleri haline getirebilir.Satışa sunulan portföyümüz bu özel bölgenin kalbinde Adatepe Mevkiinde yer alır. Denize 40 metre mesafede eğimli bir yamaçta, denize 2. parselde yer alır.2 cephe komşularında müstakil evler, deniz cephesi komşunda ise bölgenin en prestijli butik otellerinden Sabrinas's Haus bulunur.Portföyümüze ulaşım deniz yolu ile veya arka cepheden bir patika ile sağlanır.775 m2'lik tapu alanı içerisinde, 315 m2'lik yapı kayıt belgesine sahip (e-mail yolu ile belge paylaşımı yapılacaktır) natamam bir bina bulunur.Ham olarak satışa sunulan binada yapışacak mimari ve dekoratif değişiklikler sonrası turistik tesis veya mesken olarak kullanımı uygundur. Satışa konu bir tapu problemi yoktur.
Emsalsiz ve şerefiyeli konumu, nitelikli komşuları ve gelecek vaadeden bir bölgenin kalbinde yer almasıyla 
öne çıkan bu özel portföyümüz ile ilgili detaylı bilgi almak ve fiyat teklifinde bulunmak için hemen bizi arayın. 
Süleyman Cihan ERKANBroker Owner
Cep: +90 532 207 4844

Bina yaşı:
6-10 arası
Isıtma:
Yok
12.000.000 TL
İlan No
627859
Krediye Uygun
Hayır
Brüt Metrekare
774 m2
Net Metrekare
315 m2
Kat Sayısı
2
Fiyat grafiği
emlakbende'deki Popülerlik

Görüntülenme sayısı

listeleme

.

5

Favorilerine Ekleyenler

Favorilerine ekle

.

0
Haritaİletişim Emlak ofisi

Emlak ofisi

Süleyman Cihan Erkanİletişim Emlak ofisi