Satılık

Ayazağa, Sarıyer, İstanbul

Vadistanbul'da bulunan satılık portföyümüz, projenin özel bir konumunda yer almaktadır.
 Etkileyici orman manzarasına sahiptir. Toplam 3166 m2'lik alanlı 4 ayrı tapulu 4 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Tek katta yerleşik olması ve teras kullanımı ile öne çıkan taşınmazlar, 4 bağımsız bölüm olarak  kiralanma imkanı olması yatırım için de cazip bir fırsat sunmaktadır.Temel Özellikler:Şap-sıva dekorasyona hazır teslim şekilde teslim edilmektedir.Açılabilir pencerelere sahiptir.Alışveriş alanına ait  otopark alanı  ofisler tarafından ücretsiz olarak  kullanılabilmektedir. Isıtma ve soğutma sistemleri %100 jeneratör desteklidir.Ofislere hizmet veren 12 asansör mevcuttur.Proje Hakkında :
Maslak Ayazağa'da Belgrad ormanlarıyla çevrili bir alan içinde inşa edilmiş olan Vadistanbul, İstanbul'un kuzeyi ile şehrin merkezi olarak nitelendirilen Maslak'ı buluşturan bir konumda, içinden geçen nehir ve etrafındaki yürüyüş yolları ile iş, yaşam ve doğa olanaklarını konforla birleştirmektedir. Maslak'a yalnızca 800 metre mesafede, kendine özel metro durağına sahip ve TEM Otoyolu'nun yanı başında yer alan Vadistanbul aynı zamanda üç ana otoyolun; E-5, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun tam kesiştiği yerde inşa edilmiştir. 9 blokta, toplam 180.000 m2 ofis alanına sahiptir. 
Yaklaşık Ulaşım Mesafeleri:
Maslak 800 mLevent 5,7 km15 Temmuz Şehitler Köprüsü 10 kmFSM Köprüsü 8 km* Gayrimenkullerle ilgili olarak sunumlarda ve ilanlarda verilen bilgiler mal sahibi beyanına ve Space'in yetkisi çerçevesinde ulaştığı kaynaklara dayanarak verilen bilgilerdir. Space tarafından verilmiş bir taahhüt niteliğinde değildir.

Bina yaşı:
6-10 arası
Isıtma:
Fancoil
237.500.000 TL
İlan No
783940
Krediye Uygun
Evet
Brüt Metrekare
3.166 m2
Bulunduğu Kat
4
Aidat
0 TL (aylık)
Fiyat grafiği
emlakbende'deki Popülerlik

Görüntülenme sayısı

listeleme

.

0

Favorilerine Ekleyenler

Favorilerine ekle

.

0
Haritaİletişim Emlak ofisi

Emlak ofisi

Berrin Gökçenİletişim Emlak ofisi