Satılık Rezidans

Maslak, Sarıyer, İstanbul

AS MASLAK'TA  BALKONLU          MANZARALI DAİRE

Stratejik konumu sayesinde metro ve ulaşım merkezlerine, eğitim kurumlarına, iş merkezlerine çok yakın olan As Maslak'ta İstanbul'un merkezinde olacaksınız. İş ve şehir merkezinde, VIP şartlarında yaşam alanı.....Hayal gücü bile çok uzak görünüyordu, şimdi gerçekleşti! Her dairede bir terasın yanı sıra vale hizmeti ve tepede iki restoran ve bir seyir terası konforu ve lüksü bir araya getiriyor..... Ayrıca, iki katlı otopark, otopark sorunlarını tarihçeye dönüştürüyor!SINIRLI SAYIDAKİ DAİRELERDENSİZDE ŞİMDİDEN YERİNİZİ AYIRINIZ.
ORMAN VE ÇİFT CEPHELİ DAİREMİZE 
İLK OTURAN SİZ OLUN.. MASLAK ACIBADEM, LİV HOSPİTALSARIYER HAMİDİYE , ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANELERİNE İTÜ, NİŞANTAŞI , BEYKENT,İSTİNYE , MEF ÜNİVERSİTELERİNEPLAZALARA, İŞ MERKEZLERİNE METROYA YAKIN KONUM İTİBARİYLEMERKEZİ LOKASYONDA OLAN 
MUHTEŞEM BİR PROJE..7/24 GÜVENLİK
RESEPSİYON 
VALE HİZMETİ
KAPALI OTOPARK SPOR SALONU
LUNCH FARKLI KAT VE CEPHELERDE (
ORMAN-ÖN CEPHE
) ALTERNATİF DAİRELERİMİZ VARDIR.
DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN 
LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ . 
APARTMENT WITH PANAROMIC BALCONY VIEW IN AS MASLAK  You will be in the center of Istanbul in As Maslak, which is very close to the metro and transportation centers, educational institutions and business centers. Living space in business and city center, under VIP conditions.....Even the imagination seemed so far away, now it has come true! In addition to a terrace in each flat, valet service and two restaurants and an observation deck on the hill combine comfort and luxury..... In addition, the two-storey car park turns parking problems into history!FROM LIMITED NUMBER FLATSBOOK YOUR PLACE NOW.FOREST AND OUR DOUBLE FRONT FLATBE THE FIRST TO SIT..MASLAK ACIBADEM, LIV HOSPITALSARIYER HAMIDIYE , SISLI ETFALTO EDUCATION AND RESEARCH HOSPITALSITU, NISANTASI , BEYKENT,İSTİNYE , MEFTO UNIVERSITIESPLAZAS,TO BUSINESS CENTERSCLOSE TO METROBY LOCATIONCENTRAL LOCATIONA WONDERFUL PROJECT..24/7 SECURITYRECEPTIONVALET SERVICEPARKING GARAGEGYMLUNCHWE HAVE ALTERNATIVE FLATS ON DIFFERENT FLOOR AND FACADES (FOREST-FRONT FACE).FOR DETAILED INFORMATION AND APPOINTMENTPLEASE CONTACT US .

Isıtma:
Yerden Isıtma
6.250.000 TL
İlan No
784235
Krediye Uygun
Evet
Brüt Metrekare
80 m2
Net Metrekare
72 m2
Oda Sayısı
1+1
Banyo
1
Bulunduğu Kat
5
Kat Sayısı
10
Aidat
0 TL (aylık)
Diğer ekipmanlar
Fiyat grafiği
emlakbende'deki Popülerlik

Görüntülenme sayısı

listeleme

.

0

Favorilerine Ekleyenler

Favorilerine ekle

.

0
Harita

Yakınında


İletişim Emlak ofisi

Emlak ofisi

Derya Uysalİletişim Emlak ofisi